Často kladené otázky

Nástroj pre ponuky pre všetkých podnikateľov a obchodných zástupcov.

Čo je ProfiPonuka?

ProfiPonuka je online nástroj na vytváranie atraktívnych cenových ponúk. Ak potrebujete rýchlo vytvoriť výherné cenové ponuky s presnými informáciami pre vašich zákazníkov, ProfiPonuka je pre vás ideálnym riešením.

Ako môže ProfiPonuka zvýšiť môj predaj?

ProfiPonuka je navrhnutá tak, aby optimalizovala váš predajný proces, minimalizovala úsilie a urýchlila uzatváranie obchodov. Rýchlo a efektívne vytvárate personalizované cenové ponuky, čo vám pomáha dosiahnuť lepšiu produktivitu a zvýšiť mieru úspešnosti.

Môžem ju používať zadarmo?

Áno, s verziou FREE môžete vytvoriť až 10 bezplatných cenových ponúk ročne. Nie je možné importovať dáta z XLSX alebo konfigurovať dizajn v neplatenej verzii, ale výstup, ktorý dostanete, je stále profesionálne vyzerajúci a presný.

Môžem v prípade potreby prepínať medzi verziou FREE a PREMIUM?

Áno, za PREMIUM verziu zaplatíte na obdobie, ktoré potrebujete (mesiac alebo rok). Po skončení predplatného sa váš účet automaticky prepne na BEZPLATNÚ verziu. Po ďalšej platbe sa prepne späť na PREMIUM.

Môžem používať ProfiPonuku na svojom mobilnom telefóne?

Áno, cenovú ponuku si vytvoríte ihneď na svojom mobile, za pár minút. Na mobile je lepšie použiť zobrazenie v dlaždiciach. Môžete si to nastaviť vo svojej aplikácii.

Môžem vytvárať cenové ponuky spolu s mojimi kolegami?

Samozrejme máte možnosť pozvať členov svojho tímu pomocou tlačidla 'Pozvať kolegu' v aplikácii. Následne si môžete vybrať, či bude váš kolega admin alebo len používateľ. Správca má väčšiu kontrolu.

Čo môžem nastaviť vo svojej cenovej ponuke PDF?

Môžete si nastaviť informácie o sebe, vašej spoločnosti, logo a systémové texty. Môžete si vybrať, či chcete zahrnúť ceny, obrázky a súhrn. Okrem toho si môžete prispôsobiť farby vo svojej šablóne a vybrať si z dvoch typov návrhov riadkov pre položky (upozorňujeme, že tieto rozšírené nastavenia sú dostupné len vo verzii PREMIUM).